kerio چیست


kerio چیست

سرویس کریو یک سرویس “VPN” از نوع “SSL VPN” می باشد kerio چیست کارکرد سرویس به صورتی است که کاربر به محض پیوست مجهز به رمزگذاری اطلاعات می شود

اطلاعات به صورتی کریو وی پی ان رمز نگاری شده که به هیچ وجه قابل خوانده شدن نمی باشند کلیت سرور خرید کریو به صورت فایروال می باشد و وانگهی روی سرور آنتی ویروس نیرومند “Sophos” مجهز شده است که امنیت کاربران را در مقابل هر نوع کرم یا تروجان یا ویروس تضمین می کند.
پیوست امن شبکه های اداری و فیلتر کردن تلگرام به بستر وب،قابلیت اتصال “IPSec” از راه فایروال سرور(این ویژگی در ایران غیر پرکار می باشد)
امکان ساخت شبکه های محلی بیشمار روی آداپتور کریو.
اشترااک گذاری و دسترسی به اطلاعات وب با امنیت بالا.
امکان دانلود و آپلود بدون محدودیت ترافیکی.
پشتیبانی از سیستم عامل های مکینتاش-ویندوز-لینوکس.

کریو چیست؟

kerio چیست
کریوVPN را قادر می سازد پیوندیدن از میزبان یک مشتری به یک شبکه خصوصی راه بعید از راه کانال های ارتباطی رمز شده که در سیستم عامل، این کانال است که بدست یک رابط شبکه مجازی نمایندگی – KERIO شبکه مجازی سرور خرید KERIO کنترل VPN گزین کردن به این رابط یک آدرس IP از آن شبکه کریو پرسرعت خاص است.
سیستم عامل سرویس گیرنده باید از راه های به زیرشبکه های فردی از یک شبکه از طریق دور مربوطه مستحضر باشند. برای این منظور، KERIO VPN کارفرما سپریدن به روز رسانی خودکار جدول مسیریابی مشتری آن اضافه می کند مسیر های جدید را به زیرشبکه از راه بعید می رساند.

فیلترشکن کریو

فیلترشکن کریو چگونه عمل می کند
به روز رسانی، مسیر به تمام خرید کریو فیلتر شکن ها از طریق دور (و یا یک مسیر به شبکه های دیگر تعریف شده در VPN پیکربندی سرور به جز کسانی که آدرس IP که برخورد با آدرس های IP از شبکه محلی که مشتری متصل است اضافه شده است. KERIO VPN کارفرما هرگز مسیر پیش فرض (یعنی پیکربندی دروازه قبل فرض) فروش کریو تضمینی می کند.کانال ترافیک رمزگذاری شده است فقط برای پیوست به یک شبکه خصوصی از طریق بعید بهره‌گیری می شود. برای خرید کریو سرور فرانسه به اینترنت، مشتریان با به کارگیری پیوست به اینترنت کنونی خویش است.

وی پی ان کریو

سرور خرید VPN نیز به مشتری گزین کردن یک آدرس از یک اولیه و اختیاری نیز یک سرور برای خرید اکانت کریو سنتر دومین این خدمات را قادر به توسط اسم آنها مشخص میزبان در شبکه های از راه دور و در محله شبکه مایکروسافت ویندوز فهرست.
توجه: KERIO VPN گشایش بیش از یک پیوندیدن به وی پی ان مقارن اجازه نمی دهد. با این حال، خرید کریو آمریکا است برای پیوست به هر شمار از سرورها باشد.