کریو سرور کانادا


خرید کریو سرور کانادا

سایت کریو سنتر مرکز خرید کریو سرور کانادا برای کاربرانی که احتیاج به ای پی از کشور کانادا canala دارند، ای پی اختصاصی از امریکا روسیه و چک انگلستان و سایر کشورها نیز موجود است.

برای خرید کریو از ای پی کشور فرانسه با قابلیت وصل شدن به بیش از 15 سرویس و 100 سرور ، بر روی سایت ما کلیک کنید کریو با ای پی اختصاصی کاربران گرامی.

کریو ای پی کانادا

و یک سوال دیگه اینکه نمیشه یک رابطی بین این برنامه و برنامه خود کریو ip کانادا سیسکو درست کرد، که کانکشن ما بیاد خودش اون تنظیمات رو وارد برنامه خرید کریو تضمینی سیسکو کنه مثلا بدون اینکه کاربر چیزی ببینه ؟

کریو سرور کانادا

حالا عزیز من روند کارشو دقیق نمیدونم، شما چون کارتون اینه میدونید، این کریو 20 اسپید من میدونم که با تونل داره وصل میشه، ولی من میخوام با pptp یا سیسکو هم وصل شد که اونجا باید بیاد خودش کانکشن بسازه دیگه.یوزروپسورد ورودبه اپلیکیشن،همونیه که بعدازخرید دریافت میشه؟
بعد بطور ناگهانی آنتی ویروس اعلام کرد که سرور سیسکو خرید کریو تروجان داره میتوانید طبق سایت انجام دهید و از هم مهمتر و کانکشن سیسکو و حتی کریو کریو ای پی کانادا کاملا ناممکن شد.
سیسکو رو آن اینستال کردم … کریو بکار افتاد…البته همانطور ناقابل!!
سایت مذکور مدعی بود که چنین اشکالی تا به حال ندیده…. البته من عملیاتی انجام دادم…که فعلا مهم نیست.
حالا سئوال من اینه که برای کار با ویندوز دسکتاپ شما اشکالی در خرید openvpn ندیدید… و خلاصه یک راه حل بدون قطعی لطف بفرمایید.

خرید کریو

علتش این بود که تا به حال چند بار با این وی پی ان ها اذیت شدم

فعلا یه یکماهه گرفتم

پول مهم نیست قطعی نداشتن مهمه نسخه جدید kerio خدا پدر این اولترا سرف خارجی ها رو بیامرزه که همه صفحات رو باز می کنه