چرا vpn بخریم


چرا vpn بخریم

امروزه در همه کشورها از جمله آمریکا و ایران و چین و … یکی از راه های مخفی ماندن و امن ماندن در اینترنت استفاده از فیلترشکن و یا هما vpn میباشد.
در کشور ما ایران، بیشتر ار vpn برای دور زدن فیلترینگ استفاده میکنند و در بین کاربران رایج شده است.ولی در کشورهای دیگر مثل آمریکا بیشتر برای امنیت و شبکه خصوصی که کسی نتواند به آن دسترسی داشته باشد استفاده میکنند.
راحت ترین راه و در دسترس ترین راه برای دور زدن فیلترینگ در حال حاظر استفاده از vpn میباشد. این روش که در اکثر دیوایس ها هم تعبیه شده است و براحتی تنظیمات آن را میتوان انجام داد.
شما برای اینکه از اپلیکیشن های فیسبوک ،یوتیوب ،توییتر،گوگل پلاس و…. استفاده کنید حتما باید یک فیلترشکن و یا همان vpn قوی و پرسرعت روی دستگاه خود نصب کنید تا بتوانید براحتی به این شبکه ها دسترسی داشته باشید.
البته این نکته رو باید یاد آور شوم که مخابرات و شبکه زیر ساخت هر روزه محدودیت های شدید تری روی این سرویس ها ایجاد میکند و یا سرویس مربوطه کلا قطع میگردد و یا با قطعی پی در پی مواجه میشود به عنوان مثال میشود به سرویس محبوب کریو نام برد که الان چند ماهی است که با این مشکل قطعی روبه رو است و کاربران به ناچار از سرویس های جایگزین استفاده میکنند
برای خرید vpn پرسرعت لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

 

برای رفتن به سایت اصلی و خواندن کلیه مطالب و آموزش ها کلیک کنید

خرید vpnخرید وی پی انخرید کریوخرید kerio