نصب VPN در Windows 10


نصب VPN در Windows 10Reviewed by خرید vpn on Oct 23Rating: 4.5نصب VPN در Windows 10شما می توانید VPN را به از Control Panel یا از Settings window نصب VPN در Windows 10 روی ویندوز 10 نصب کنید. روش دوم روی تبلت ها و کامپیوتر خانگی ها ساده تر است، فلذا در این پست درباره این طریق صحبت میکنیم. شما احتیاج خواهید داشت بعد از خرید VPN و پیش از نصب پیوندیدن VPN روی ویندوز اطلاعات پایین را دنبال کنید:

نصب VPN در Windows 10

شما می توانید VPN را به از Control Panel یا از Settings window نصب VPN در Windows 10 روی ویندوز 10 نصب کنید. روش دوم روی تبلت ها و کامپیوتر خانگی ها ساده تر است، فلذا در این پست درباره این طریق صحبت میکنیم. شما احتیاج خواهید داشت بعد از خرید VPN و پیش از نصب پیوندیدن VPN روی ویندوز اطلاعات پایین را دنبال کنید:

نصب VPN در Windows 10

پروتکل VPN (به طور نرمال PPTP است اما شدنی است در بعضی موارد متفاوت باشد)
نام کاربری و رمز عبور برای اتصال به سرور VPN

آیا بیچارگی به استفاده از اسم پیوندیدن خاصی است یا می توانید خرید سیسکو vpn نام اتصالی برای VPN که پیکربندی کرده اید گزینش کنید.

نصب VPN در Windows 10

آیا VPN نیاز به وارد کردن تنظیمات دستی پروکسی دارد؛ اگر بله، جزئیات IP و شماره پورت برای پروکسی نصب VPN در Windows 10

روی دکمه Start کلیک کنید و در منو Start، بر روی Settings کلیک کنید. همانطور که در تصویر ذیل اثر دیتا شده است روی Network and Internet کلیک کنید.

شما می توانید گزینه های زیادی در سمت چپ پیدا کنید. پنجره سمت راست دارای تنظیمات مربوط به چیزی که است در پنجره سمت چپ برگزیدن می کنید. در پنجره سمت چپ روی VPN کلیک کنید لغایت تنظیمات مربوطه را ببینید.

نصب فیلترشکن روی ویندوز

بر روی آیکون + کلیک کنید که Add a VPN connection را نشان می دهد. شما با صفحه نمایشی خرید openvpn چیزی که در زیر نشان دیتا شده است روبرو خواهید شد.

در ذیل VPN Provider، Windows Default را انتخاب کنید.

زیر Connection Name، به اتصال VPN یک نام بدهید. اگر خرید kerio منظور کاربرد بیش از یک شبکه VPN را دارید، نصب VPN در Windows 10 اطمینان حاصل کنید که به آنها نام های مناسبی دیتا اید بنابراین شما می توانید در حالیکه اتصال دارید آنها را از هم تشخیص دهید. بعضی ارائه دهندگان خرید VPN دربایستن به نام VPN ویژه دارند امثال Strong VPN. در اثناء جمع آوری اطلاعات در ارتباط با ID سرور آنها، از سرویس ارائه دهنده درباره اینکه آیا به اسم پیوستگی VPN خاص نیاز است یا نه سوال کنید.

نصب فیلترشکن روی ویندوز

زیر Server Name or Address، آدرس IP را که خرید کریو سازگار با مک ارائه دهنده سرویس VPN گرفته اید را وارد کنید. شما نمی توانید پیوندیدن VPN را در Windows 10 بدون URL یا آدرس VPN از سرور VPN راه اندازی کنید.

خرید فیلترشکن ویندوز

زیر گونه VPN، PPTP را گزینش کنید زیرا این متداولترین پروتکل بهره‌گیری شده برای VPN ها است. اگر مبتلا شک و تردید هستید یا اگر اتصال VPN بعد از سپریدن تنظیمات شغل نکرد، به مرحله قبلی برگردید و آن را به Automatic تغییر دهید، به این صورت Windows 10 می تواند پروتکل را برای شما معرفی کند.

اگر می خواهید هر زمانیکه می خواهید بدون وارد کردن user ID و password به VPN متصل شوید، آنها را اینجا وارد کنید. اسکرول را کمی ذیل ببردی و گزینه Remember my sign in information را تیک بزنید. بر روی Save کلیک کنید و سپس به عقب برگردید الی به صفحه Add VPN برسید.

خرید کریو برای ویندوز 10

شما اکنون پیوست VPN جدید را زیر دکمه ADD VPN می بینید.

اکنون شما کل تنظیمات برای اتصال به VPN را انجام داده اید. هنگامیکه روی VPN ایجاد شده کلیک کنید، شما سه دکمه را امثال تصویر زیر خواهید دید. یگانه از آنها Connect است. بر روی آن کلیک کنید الی به VPN متصل شوید. دو دکمه سایر Advanced و Remove است. کلیک بر روی Remove پیوندیدن VPN را از ویندوز 10 حذف می کند.

خرید vpn برای ویندوز 10

گزینه Advanced شما را به پنجره ای می برد که می توانید پروکسی را پیکربندی کنید. با اغلب VPN ها، پروکسی به طور اتوماتیک در دسترس است بنابراین نیازی به ستیز شدن با تنظیمات نیست.

نکته: شما همیشه ناچار نیستید Settings را مفتوح کنید لغایت به سرویس VPN متصل شوید.

خرید vpn برای ویندوز 10

اگر به نوتیفیکیش ویندوز 10 پروا کنید، آیکون پیوستگی Ethernet را می بینید، حتی اگر از WiFi کاربرد کنید. در این مورد، هر دو آیکون ظاهر خواهد شد. انگیزه این است که VPN ها یک کارت Ethernet مجازی برای پروسه تونلینگ ایجاد می کنند. بر روی VPN که می خواهید از آن بهره‌گیری کنید کلیک کنید و سپس بر روی Connect کلیک کنید. وقتی تمام شد، دوباره بر روی آیکون Ethernet کلیک کرده و روی Disconnect کلیک کنید.