فروش کریو تضمینی


فروش کریو تضمینی

به نقل از سایت خرید vpn به مقاله ای جدید می پردازیم: در این پست سعی داریم تا بهترین اکانت کریو به فروش کریو تضمینی صورت تضمینی و گارانتی مادام العنر را به شما کاربران همیشگی سایت http://www.keriome63.in ارایه بدهیم.قبل هر چیز باید توضیحات مختصری در مور کریو و اکانت کریو به شما بدیهم.همان طور که همه ما میدانیم امروزه از کریو به عنوان یک فیلتر شکن قوی در ایران استفاده میشود که مشترکین زیادی را به خاطر سرعت و عدم قعطی جذب خود کرده است.
————————————–

فروش کریو تضمینی در سایت ایران کریو

————————————–

فروش کریو تضمینی

خرید کریو

فروش اکانت کریو تضمینی

قبل از خواندن این پست به قسمت خرید vpn آنلاین مراجعه کنید.

 فروش کریو تضمینی
فروش کریو تضمینی

تنظیم KERIO VPN کارفرما
KERIO VPN کلی مشتری

KERIO VPN کارفرما نرم افزار را قادر می سازد اتصال از میزبان های فردی (مشتریان) به یک شبکه خصوصی از راه دور از طریق اینترنت با استفاده از یک کانال رمز شده است. این مشتریان می توانند از شبکه های خصوصی دسترسی داشته باشید به عنوان اگر آنها از لحاظ فیزیکی به آنها متصل شدند.

KERIO VPN کارفرما در سه گونه وجود دارد:

کارفرما KERIO VPN برای ویندوز
کارفرما KERIO VPN برای مک
کارفرما KERIO VPN برای لینوکس (ادامه مطلب در فایل صفحهی راهنمای ترجمهها)
KERIO VPN کارفرما به سرور VPN در کنترل KERIO متصل می شوند. حساب کاربری کنترل KERIO برای احراز هویت مشتریان استفاده می شود.

پیکربندی در پوشه خانه کاربر در حال حاضر با استفاده از کارفرما KERIO VPN را نجات داد. هر کاربر از یک میزبان که در آن KERIO VPN کارفرما نصب شده است می تواند یک اتصال VPN شخصی استفاده کنید.

کاربران با حقوق مدیر نیز می تواند تاسیس به اصطلاح اتصالات مداوم است. این اتصالات نیز به طور خودکار بر هر راه اندازی مجدد ایستگاه های کاری بهبود یافت.

سیستم مورد نیاز

برای تا به روز سیستم مورد نیاز، مراجعه شود به:

سیاست صدور مجوز فروش کریو تضمینی

KERIO VPN کارفرما هیچ مجوز خاصی نیاز ندارد.

با این حال، مشتریان متصل VPN در تعداد کل کاربران (کامپیوتر) در طول چک مجوز فروش کریو تضمینی در کنترل KERIO گنجانده شده است. این به معنی این است که حداقل تعداد کاربران کنترل KERIO مجوز مورد نیاز برای سرور خاص مجموع میزبان در LAN و تعدادی از مشتریان VPN در یک لحظه به سرور وصل شده است.

اتصال به VPN سرور KERIO

در مرحله اول شما باید به پیکربندی سرور KERIO VPN در کنترل KERIO.

نصب KERIO VPN Client به کامپیوتر کاربر.

KERIO VPN کارفرما به طور خودکار هنگام ورود کاربر آغاز شده است.

KERIO VPN کارفرما
کاربران بگویید جزئیات ورود به سیستم:

نام کاربری و رمز عبور برای ورود به کنترل KERIO
کنترل KERIO نام میزبان (یا آدرس IP)
اتصال مداوم، اگر کاربران شما از حقوق مدیر برای میزبان مشتری.

در حالت مداوم، یک بار یک کاربر ایجاد اتصال VPN، این اتصال مداوم نگه داشته است. با تشکر از این ویژگی، به عنوان مثال اتصال کاربر را به یک دامنه شبکه خصوصی از راه دور را فعال کنید.

ویندوز: اگر KERIO VPN کارفرما در حال اجرا است، یک آیکون نمایش وضعیت فعلی آن قابل دسترس در منطقه آگاه شدن از طریق نوار وظیفه ویندوز (Systray) است.

مک: اگر KERIO VPN کارفرما در حال اجرا است، یک نماد وضعیت در سمت راست از نوار منوی اصلی نمایش داده می شود.

نقطه انتهایی چندگانه را می توان تعریف پیکربندی failover VPN در مورد سرور KERIO کنترل VPN موازنه بار با لینک های اینترنت چند است. فروش کریو تضمینی برای جدا کردن ورودی، استفاده از یک نقطه ویرگول (به عنوان مثال، primary.feelmorelaw.com. secondary.feelmorelaw.com)

تنظیم KERIO VPN کارفرما (فقط برای ویندوز)

شما می توانید پیکربندی:

محلی سازی (زبان) از KERIO VPN کارفرما
تنظیمات پیام بالون
در منطقه آگاه شدن از طریق نوار وظیفه ویندوز (Systray)، به KERIO VPN منوی زمینه مشتری است.

تنظیمات کلیک کنید.

هنگامی که یک زبان تغییر می کند، رابط کاربر به زبان نسخه فورا روشن باشد.

فعال کردن پیام های بالون را قادر می سازد / غیر فعال پیام بالون آموزنده در آیکون مشتری KERIO VPN واقع در منطقه آگاه شدن از طریق سیستم. این پیام ها اختیاری هستند و به تنظیمات کاربر بستگی دارد.

امنیتی SSL گواهی سرور VPN در ویندوز

هر زمان که یک ارتباط برقرار، KERIO VPN کارفرما انجام تایید گواهینامه SSL سرور VPN است. اگر هر مشکلات مربوط به کانکشن کریو گواهی شناسایی شده است، یک هشدار به نظر می رسد کشیدند که آیا کاربر می یابد سرور VPN قابل اعتماد و اینکه آیا اتصال به سرور باید اجازه داده شود.

اگر بله کلیک، KERIO VPN کارفرما در نظر می گیرد سرور VPN به عنوان قابل اعتماد است. گواهی ذخیره شده است و بدون اخطار و بر اتصالات بعدی به سرور نمایش داده شود.

مشکلات مربوط به گواهی مشترک و راه حل های خود را

مشکلات مربوط به گواهی اغلب توسط یکی از موارد زیر ایجاد می شود:

صدور گواهینامه از سوی مقامی غیر قابل اعتماد صادر شد
KERIO VPN کارفرما را بررسی کند که آیا گواهی نامه صادر شده از سوی مقامی در این لیست گنجانده از ناشران گواهی قابل اعتماد ذخیره شده در سیستم عامل (بخش مدارک برگه محتوا تحت کنترل پانل گزینه / اینترنت). از آنجا که یک گواهی وارد شده است، هیچ یک از گواهینامه های قدرت همان خواهد شد به صورت خودکار پذیرفته (مگر اینکه هر گونه مشکل شناسایی شده است).

نام اشاره در گواهی با نام سرور مطابقت ندارد
نام سرور مشخص شده در گواهی با نام سرور است که KERIO VPN کارفرما است اتصال به مربوط نیست. این مشکل ممکن است رخ دهد هنگامی که سرور با استفاده از یک گواهی نامعتبر و یا وقتی که نام سرور را تغییر داده است. با این حال، آن را نیز ممکن است در تلاش نفوذ اشاره (یک رکورد نادرست DNS با آدرس IP نامعتبر استفاده شده است).

توجه: گواهینامه تنها می تواند برای نام DNS سرور برای آدرس های IP را صادر کرد، نیست.

تاریخ گواهی معتبر نیست
به دلایل امنیتی، اعتبار گواهینامه های SSL توسط زمان محدود است. اگر تاریخ نامعتبر گزارش شده است، به این معنی که اعتبار گواهی در حال حاضر تمام شده و لازم است که آن را به روز رسانی. تماس با مدیر سرور VPN است.

گواهی امنیتی از آخرین چک تغییر کرده است
هنگامی که یک کاربر اتصال به سرور VPN را می پذیرد، KERIO VPN کارفرما موجب صرفه جویی در صدور گواهینامه از سرور به عنوان قابل اعتماد است. برای هر اتصال به بعد، KERIO VPN کارفرما چک گواهی با یک نجات داد. اگر این گواهی نامه را مربوط نیست، ممکن است توسط این واقعیت است که گواهی در سرور (به عنوان مثال برای انقضای گواهی نامه اصلی) تغییر داده شده است ایجاد می شود. با این حال، این نیز ممکن است در تلاش نفوذ (سرور را با استفاده از گواهی های مختلف) اشاره کند.

امنیتی SSL گواهی سرور VPN در مک

هر زمان که یک ارتباط برقرار، KERIO VPN کارفرما انجام تایید گواهینامه SSL سرور VPN است. اگر هر مشکلات مربوط به گواهی شناسایی شده است، یک هشدار به نظر می رسد کشیدند که آیا کاربر می یابد سرور VPN قابل اعتماد و اینکه آیا اتصال به سرور باید اجازه داده شود.

گفت و گو اطلاع رسانی در مورد مشکلات شناسایی شده با گواهی سرور VPN در
بر روی گزینه جزئیات کلیک کنید برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد گواهینامه سرور VPN در (صادر کننده، سرور که برای آن صادر شده است، تاریخ انقضا، و غیره). اگر آن است که یک گواهی نامه برای کنترل KERIO است، بررسی اعتماد همیشه و روی ادامه کلیک کنید. گواهی خواهد شد در Keychain سیستم ذخیره شده و از حالا به بعد، بدون هشدار نمایش داده خواهد شد.

توجه: در سیستم عامل مک ایکس ۱۰٫۵ Leopardand بالاتر، آن است که مجاز به تنظیم یک گواهی خود امضا مثل همیشه قابل اعتماد. برای شکستن این محدودیت و مجموعه ای از گواهی مثل همیشه به هر حال اعتماد، به قرار دادن گواهی در در Keychain دستی لازم است.

تنظیم یک گواهی به عنوان همیشه مورد اعتماد

این ممکن است برای تنظیم یک گواهی خود امضا به عنوان همیشه مورد اعتماد:

در پنجره هشدار به شما که گواهی است قابل اعتماد نیست (نگاه کنید به شکل محاوره اطلاع رسانی در مورد مشکلات شناسایی شده با گواهی سرور VPN را)، تصویر گواهی کلیک کنید و کشیدن آن را به دسکتاپ. این یک فایل با گواهی نامه بر روی دسکتاپ (به عنوان مثال server.company.com.cer) ایجاد می کند.

نرم افزار در Keychain دسترسی پیدا کنید باید در حال اجرا در حال حاضر. اگر آن را در حال اجرا است، آن را ببندید.

با کلیک بر روی فایل مجوز را بر روی دسکتاپ اجرا می شود theKeychain نرم افزار دسترسی و نمایش یک گفت و گو درخواست مشخصات در Keychain گواهی ذخیره در.

صرفه جویی در مصرف گواهی در در Keychain
در Keychain X509Anchors انتخاب کنید. این در Keychain شامل گواهی که مجاز به ثبت نام گواهی دیگر (این به طور معمول گواهی مقامات صدور گواهینامه).

برای اضافه کردن یک گواهی با موفقیت، ورود و خروج با حساب کاربری مدیر مورد نیاز است.

در برنامه های دسترسی در Keychain، انتخاب در Keychain X509Anchors، نگاه کردن به گواهی جدید (egserver.company.com) و روی آن کلیک کنید تا باز شود.

در پنجره گواهی، حرکت به پایین، باز کردن بخش تنظیمات اعتماد و گزینه همیشه اعتماد برای زمانی که با استفاده از این مطلب گواهی.

خواص گواهی – تنظیم یک گواهی به عنوان مورد اعتماد
بستن تمام برنامه های در حال اجرا و خروج از سیستم.

راه اندازی مجدد سیستم و سعی کنید برای ایجاد اتصال VPN به سرور خاص است. از حالا به بعد، بدون اخطار و گواهی غیر قابل اعتماد باید نمایش داده شود.

عیب یابی

KERIO VPN کارفرما تولید سیاهههای مربوط از جمله اطلاعات در مورد فعالیت های خود و خطاهای شناسایی شده است.خدمات سیستم و کاربر کار رابط برنامه به طور جداگانه. بنابراین، لاگ های جداگانه برای هر یک از این مولفه ها ایجاد می شود. ورود به سیستم فایل را می توان برای عیب یابی در زمان ارتباط با KERIO TECHNOLOGIES بخش پشتیبانی فنی (به ویژه سیاهههای مربوط به خدمات سیستم مهم است و می تواند بسیار مفید) استفاده می شود.

خدمات سیستم سیاهههای مربوط

گزارش از خدمات KERIO VPN کارفرما می تواند در زیرپوشه سیاهههای مربوط از پوشه ای که مشتری KERIO VPN نصب شده است، مسیر زیر را به طور پیش فرض استفاده می شود در بر داشت:

ویندوز: C: \ برنامه فایلها \ KERIO \ VPN کارفرما \ سیاهههای مربوط

مک: / usr / محلی / KERIO / vpnclient / سیاهههای مربوط و نحوره فروش کریو تضمینی در بهترین سایت فروش kerio

لینوکس: / var / معاونت / KERIO-کنترل شبکه اختصاصی مجازی / سیاهههای مربوط

 

دو فایل ورود به سیستم اینجا در دسترس هستند:

error.log – خطاهای بحرانی، مانند اطلاعاتی که سرویس KERIO VPN کارفرما قادر به شروع، که سرور VPN در دسترس نیست، که تأیید هویت کاربر شکست خورده، و غیره
debug.log – اطلاعات دقیق در مورد فعالیت های خدمات سیستم و خطاهای شناسایی شده است.
رابط کاربر سیاهههای مربوط

گزارش ها از رابط کاربری در ویندوز در پوشه مربوطه را از حساب کاربری از کاربر کار با KERIO VPN کارفرما ذخیره می شود. به طور پیش فرض، راه های زیر استفاده می شود:

کاربرد داده ها \ KERIO \ VPNClient \ سیاهههای مربوط

گزارش ها از رابط کاربر بر روی مک در زیر پوشه های مخفی مربوطه را از پوشه خانه کاربر در کار با مشتری KERIO VPN، یعنی ذخیره می شود:

~ / .kerio / vpnclient / سیاهههای مربوط

————————————–

فروش اکانت کریو تضمینی

فروش کریو تضمینی برای همه سیستم ها

————————————–

مثل در مورد خدمات سیستم، دو فایل ورود به سیستم در دسترس هستند:

error.log – خطاهای بحرانی، مانند اطلاعات است که آن را ممکن است برای ایجاد ارتباط به سرویس KERIO VPN کارفرما.
debug.log – اطلاعات دقیق در فعالیت های نرم افزار و خطاهای شناسایی شده است.
فروش ویژه VPN کریو , PM9 به .۱۰۰% تضمینی و تحویل آنی .بدون افت سرعت و قطعی . فقط با قسمت فوق العاده ۳۰۰۰ تومان .