دانلود فیلتر شکن کریو


دانلود فیلتر شکن کریو

کانکشن کریو

فیلترشکن kerio

دوستان عزیز از آنجایی که فیلتر شکن های رایگان با کندی سرعت و قطعی دائمی و همینطور ویروس همراه هستند؛ وب سایت رسمی بنز وی پی ان در راستای احترام به شما سروان گرامی با تهیه بیش از 10 سرور در سرتاسر دنیا به صورت مستقیم از سرویس های ارائه دهنده معتبر و صاحب نام دنیا آماده سرویس دهی با سرعت فوق العاده بالا و بدون هیچگونه قطعی در سرویس ها به صورت تضمینی به شما عزیزان می باشد. در سیستم سرورهای تهیه شده توسط ما عمل سوییچینگ به نحوه ای میباشد که به محض اندک افتی در سرعت سرور، شما به صورت اتوماتیک و بدون هیچ کاره خاصی تغییر وضعیت سرور پیدا میکنید و این عمل باعث میشه به هیچ عنوان سرعت سرویس شما حتی کمی هم افت پیدا نکند. که این سرویس برای اولین بار به صورت اختصاصی در ایران به شما ارائه میشود.

لازم به ذکر است شما با تهیه یک اکانت خرید کریو به تمام سرورها و سرویس های فیلتر شکن ما دسترسی خواهید داشت و نیازی نیست هزینه اضافه تری بدهید.

کانکشن ما به صورت هوشمند برنامه نویسی شده است که به خرید kerio صورت اتوماتیک پیام های اطلاع رسانی در اختیار شما (در ویندوزتان) میباشد و همینطور مدت اعتبار اکانت شما..

اما موضوع به اینجا ختم نمیشه و شما از همین الان برنده هدایای ما هستید که در سایت اصلی به صورت کامل توضیح داده شده است؛ برای ورود روی دکمه زیر کلیک کنید