خرید vpn آیفون


خرید vpn آیفون

برای گرفتن آی او اس ۱۱ آیفون و یا آیپد شما باید خرید vpn آیفون در این فهرست پیمان داشته باشد. شدنی است دستگاه شما به علت کهن بودن قادر به دانلود ۱۱ iOS نباشد.

آی او اس ۱۱ چند روز پیش و در درازا اتفاق توسعه‌دهندگان اپل شناسایی شد. این نسخه با قابلیت‌های زیادی به اتفاق شده و نسخه رسمی آن در پاییز امسال عرضه خواهد شد. الی آن زمان، توسعه‌دهندگان اپل با دانلود نسخه بتای آی او اس ۱۱ از این سیستم عامل به صورت آزمایشی استفاده کرده و خرید vpn ایفون در کنار سهم بردن از امکانات آن، به اپل در باگ‌زدایی و توسعه نسخه رسمی کمک می‌کنند.

خرید فیلترشکن اپل

سوال بسیار مهم اینجاست که کدام دستگاه‌های آی او اس اعم از آیفون و یا آیپد این نسخه جدید را اخذ می‌کنند.خرید vpn آیفون ۵ اس را باید قدیمی‌ترین گوشی موبایل اپل دانست که در لیست اخذ آی اون اس ۱۱ پیمان گرفته است. تمامی مدل‌های شناسایی شده بعد از آن نظیر آیفون اس ای، آیفون ۶ و دیگر مدل‌ها نیز نسخه جدید را گرفتن خواهند کرد.

در دسته تبلت باید به تمامی مدل‌های آیپد ایر و آیپد پرو، مدل‌های سال ۲۰۱۷ آیپد و آیپد مینی ۲ و سایر محصولات معرفی شده پس متعلق به اشاره کرد. البته آیپادها نیز از دانلود آی او اس ۱۱ بی‌نصیب نمی‌مانند. ششمین دودمان از آیپادها نیز این نسخه را خرید openvpn ایفون خواهند کرد.
دریافت آی او اس ۱۱ تنها برای مدل‌های ذیل امکان‌پذیر است

خرید vpn آیفون

خرید vpn اپل

به این ترتیب برای آیفون ۵، آیفون ۵ سی و چهارمین دودمان از آیپدها خبری از دانلود iOS 11 نخواهد بود. زیاد جالب است که آیفون ۵ اس به عنوان دستگاهی عرضه شده در سنه ۲۰۱۳ میلادی، جزو دریافت‌کنندگان آی او اس ۱۱ پیمان گرفته است. دستگاه‌های اندرویدی در بهترین حالت، چنانچه کمتر از دو سنه از موعد عرضه آن‌ها گذشته باشد نسخه خرید kerio جدید سیستم عامل را گرفتن می‌کنند.

خرید vpn اپل

خرید فیلترشکن اپل, خرید vpn اپل, وی پی ان ایفون, فیلترشکن ios, خرید vpn ios

به گفته اپل دستگاه‌هایی که در این فهرست پیمان ندارند، کماکان به بهترین شکل در پسینیان نسخه گرفتن شده خرید کریو شغل خواهند کرد، ولی نباید چشمداشت سهم بردن از قابلیت‌های جدید سیستم عامل بازپسین وارد را داشته باشند.