خرید فیلترشکن پرسرعت برای اندروید


خرید فیلترشکن پرسرعت برای اندروید

خرید stunnel برای اندروید, پرسرعت و بدون قطعی, کیفیت و امنیت بالا و غیرقابل نفوذ, اکانت تست رایگان, پشتیبانی همه ساعته, خرید فیلترشکن پرسرعت برای اندروید وارد سایت خرید کریوسنتر شوید.

 

خرید فیلترشکن پرسرعت برای اندروید
خرید فیلترشکن پرسرعت برای اندروید

در یکی از ماموریت ها، فردی به اسم Suit (رییس شرکت Hyde Global در سیدنی که در زمینه تولید روبات فعالیت میکنه سيسکو وي پي ان از جانکرت و Roadhog درخواست میکنه تا کارخونه خرید کریوسنتر رو که در مرکز شهر سیدنی قرار داشت از شر روبات های آمنیک خالص کنن. Suit ادعا میکرد کريو پرسرعت کارکنان کارخونه توسط روبات ها گروگان گرفته شدن و دلیل اینکه از جانکرت فيلترشکن قوي همکارش خواسته بود تا این کار رو قبول کنن این بود که نمیخواست پای پلیس به میون بیاد چون میدونست هیچ کس جز جانکرت و Roadhog نمیتونه کار رو به بی سر و صدا ترین شکل ممکن انجام بده.

 

 

 

 

 

 

 

خرید stunnel برای اندروید

جانکرت که از یه طرف دل خوشی از روبات های آمنیک نداشت و از طرف دیگه نمی تونست از پیشنهاد وسوسه کننده Suit بگذره، کار رو قبول کرد. این دو طبق معمول با یه انفجار وارد کارخونه شدن ولی اثری از روبات های آمنیک و گروگان ها نبود. خرید vpn با سرعت بالا عوض سرتاسر کارخونه توسط روبات های پلیس محاصره شده بود. جانکرت و ساکس تلگرام به هر زحمتی که بود از کارخونه بیرون اومدن و در نهایت تمام ساختمون رو با یه انفجار دیگه نابود کردن بهترين وي پي ان جانکرت بعد از انفجار متوجه شد رد کردن فيلتر روبات های پلیس جزو روبات های ساخت شرکت Hyde Global هستن.

خرید فیلترشکن نامحدود

این دو مجرم که تازه متوجه شده بودن کل این ماجرا نقشه suit برای دستگیریشون بوده چاره ای نداشتن خرید فیلترشکن نامحدود اینکه با نیروهای پلیس که بالفاصله خودشون رو به صحنه رسونده بودن وارد درگیری مسلحانه بشن. البته هدف دانلود کريو از این نقشه رسیدن به جایزه 57 میلیون دلاری نبود بلکه این بود کانکشن ويندوز قصد داشت با نابودی عمدی کارخونه پول هنگفتی رو فيلترشکن مک محل بیمه بدست بیاره. اما بد بحالش که روز بعد جانکرت و Roadhog به سراغش رفتن و از پا از یه جرثقیل آویزونش کردن و در حالیکه مواد منفجره رو در شرکتش کار گذاشته بودن همونجا رهاش کردن تا آروم آروم در اثر آتش سوزی ناشی از انفجار بمیره.