خرید فیلترشکن موبایل


خرید فیلترشکن موبایل

buyvpn7 بهترین سایت فیلترشکن, بازکردن سایت های فیلترشده بدون تاخیر و با سرعت بالا, برای سیستم عامل های اندروید و ios, کانکشن هوشمند جهت متصل شدن, پشتیبانی همه ساعته, برای خرید فیلترشکن موبایل به سایت buyvpn7.com مراجعه کنید.

خرید فیلترشکن موبایل
خرید فیلترشکن موبایل

خرید فیلترشکن IOS

یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به خرید فیلترشکن آیفون میفرستاد، خدمتکار خانه به اسم ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فيلترشکن قوي خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند کريو پرسرعت مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به خانه میبرد. دبیرستانی که اولاد خان در آن تحصیل میکردند یک کالج بهترين وي پي ان (دبیرستان البرز) بود که ساکس تلگرام آن بر عهده دکتر جردن بود دکتر جردن قوانین خاصی وضع کرده بود. مثلا برای دروغ، ده شاهی کفاره تعیین کرده بود. اگر در جیب کسی سیگار پیدا میشد یک تومان جریمه داشت! میگفت “سیگار لوله بی مصرفی است که یک راز آن اثیر و سر دیگر آن احمقی است!” القصه.. دکتر جردن از پنجره دفتر کارش میدید که هر روز جوانی نیرومند هیکل، چند دانش آموز را به مدرسه می آورد.

خرید فیلترشکن پرسرعت

یک روز که ابوالقاسم در شکستن و انبار کردن چوب به کانکشن ويندوز مدرسه کمک کرد، دکتر جردن از شغل ابوالقاسم خوشش آمد و او را به دفتر فرا خواند و از او پرسید که چرا پیوستگی تحصیل نمیدهد؟ ابوالقاسم گفت چون سنم بالا رفته و فيلترشکن مک کافی برای تحصیل ندارم و با خرید vpn پرسرعت سه مولود قادر به سپریدن دادن این پیشه نیستم دکتر جردن با شنیدن این حرفها، پذیرفت که خودش شخصا، آموزش او را در زمانی که باید منتظر بچه های خان باشد بر عهده بگیرد! او بعلت استعداد بالا ظرف چند سال کامیاب به اخذ دیپلم شد و با کمک دانلود کريو جردن برای ادامه تحصیل به رد کردن فيلتر رفت و آخر الامر در سن ۵۵ سالگی مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه نیویورک گرفت دکتر ابوالقاسم بختیار، اولین طبیب ایرانی است که تا سن ٣٩ سالگی تحصیلات.

خرید فیلترشکن موبایل
خرید فیلترشکن موبایل

ابتدایی داشت!! جالب اینکه اولاد اون نیز پزشک شدند دکتر ساموئل مارتین جردن معلم آمریکایی از سنه ١٨٩٩ لغایت ١٩۴٠ ریاست کالج آمریکایی را در طهران بر عهده داشت. او ايران را وطن دوم خود می ‌ناميد و همواره از آن به نيكی ياد می‌كرد. جردن سيسکو وي پي ان ادب آموزانش میگفت من میلیونر هستم زیرا هزارها مولود دارم که هر کدام برای من، برای ایران و برای دنیا میلیونها ارزش دارند. به پاس خدمات بی حد این مرد بزرگ، خیابانی در طهران بنام خیابان جردن برای گرامیدن و زنده.