تنظیمات کریو vpn


تنظیمات کریو vpn

فن آوری Kerio بازیکن اصلی در پیام رسانی شرکت و بازار نرم افزارهای همکاری است تنظیمات کریو vpn و محصولات شرکت در دنیای Apple شناخته شده اند.

Kerio Connect 7 فرآورده اولیه آنها ابزاری برای دسته های IT شرکت های بزرگ برای ایمیل، خرید kerio تقویم و فهرست نمایندگی شارپ گروه تماس ها فراهم می کند که همه با به کارگیری ابزارهای سرور پلت فرم است که پیاده سازی و نگهداری آنها نسبت به همتایان خود از مایکروسافت و اپل بسیار ناچیز خرج است.

مانند عکس زیر میتوانید کانفیگ کریو را انجام دهید :

تنظیمات کریو vpn

در حال حاضر، Kerio اعلام کرده است که Kerio Connect 7 بومی می تواند Apple iPad را حمایت کند. Kerio در حال نمایان کردن یکپارچه کردن  Connect 7 و پلت فرم iPad ردو بدل 2010  است که امروز در نوادای لاس وگاس به واپسین،انجام می رسد.

تنظیمات kerio

خرید کریو به خصوصKerio Connect 7 به کاربران iPad اجازه می دهد لغایت ایمیل ها، kharid kerio ها و سالنامه خصوصی برای سرور همگام سازی کنند. کاربران وانگهی می توانند (Global Address List (GAL را جستجو کنند و دعوت نامه ها را مدیریت کنند و مدیران می توانند به آسانی موارد مورد دربایستن برای حذف را به چهره از راه بعید سپریدن دهند. همه این موارد از طریق Exchange ActiveSync اجرا می شود، که احد از بسیاری از استاندارد های حمایت شده توسط Kerio Connect است.  حمایت CalDAV نیز ساخته شده است، بنابراین کاربران می توانند به سالنامه های جهانی و به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنند.

نصب کریو vpn

مدیران IT از این راستی که Kerio Connect به چهره کامل با ویژگی های یکپارچه سازی خرید openvpn ویروس و آنتی اسپم و همچنین بایگانی اتوماتیک و حمایت ایمیل می آید متعلق به قدردانی کردند. نرم افزارهای سرور از پیمان US$450 برای پروانه 5 کاربر، و برای کاربران اضافی می توانند با $24 برای هر تن اضافه شوند. برای کمپانی های حقیر یا کبیر به دنبال یکپارچه سازی iPad در کسب و کارها هستند، Kerio Connect جواب بسیاری از سوالات است.